Česká verze
Titulní strana | Mapa stránek | Doporučit stránky
Hledej :

Komise a výbory

 

Finanční výbor:

Ing. Jaroslav Matička (ODS) – předseda

Vystavěl Miroslav (ČSSD)

Ing. Kuběnová Ivanka (KDU-ČSL)

Libor Stolín (TOP 09)

MUDr. Vaník Jan (KSČM)

Mgr. Píšová Markéta (Vých.)

Mgr. Ing. Ládr Ivan (NT)

Oubrechtová Ivana (zapisovatelka)

 

Kontrolní výbor:

Winkler Marek (ZpT)- předseda

Matějus Josef (ČSSD)

Koldinský Libor (TOP 09)

Ondráčková Marie (KSČM)

Kalousová Jana (Vých.)

Forejtek Bohuslav (ZpT)

Sedláček Štěpán

Málková Lenka (zapisovatelka)

 

Sportovní komise:

Mgr. Beránek Miloslav (KSČM) – předseda

Rydrych Luboš (ČSSD)

Winkler Marek (ZpT)

Ing. Musil Petr (TOP 09)

Pokorný Jaroslav (ZpT)

Polášek Vladimír (Vých.)

Jelínek Vladimír (NT)

Ullwerová Jaroslava (ZpT)

Komárková Milada

Říha Karel

Palánová Ilona (zapisovatelka)

 

Bytová komise:

PharmDr. Černínová Irena (ODS) – předseda

Nedomanská Eva (ČSSD)

Zahálka Zdeněk (KSČM)

Oubrechtová Ivana

Špačková Vlastimila

Křišťáková Jana (zapisovatelka)

 

Stavební komise:

Ing. Lesenská Vladimíra (ČSSD) – předseda

Malý Zdeněk (ČSSD)

Vik Michal (TOP 09)

Winzberger Ladislav (KSČM)

Mňuk Petr (Vých.)

Ing. Matička Jaroslav (ODS)

Ing. Tošovský Lukáš (NT)

Ing. Tošovský Josef (ODS)

Hejna Zdeněk

Vašková Dana (zapisovatelka)

 

Kulturní komise:

Koldinský Libor – předseda (TOP 09)

Dušková Silvie (ČSSD)

Ullwerová Jaroslava (ZpT)

Otavová Tereza (KDU-ČSL)

Mgr. Beránek Miloslav (KSČM)

Matušková Jana

Stodůlková Dagmar (Vých.)

Mgr. Kajn Milan

Beňová Iva

Bc. Ullrichová Alena

Mgr. Plašil Pavel

Mgr. Kavka Tomáš

Kalousová Jana

Vašátková Jarmila

Stráník Matěj (NT)

Mgr. Polášková Ivana (zapisovatelka)

 

Sociální a zdravotní komise:

Tichá Jana (ZpT) – předseda

Otava Josef (ČSSD)

Vacková Marie

Plančíková Lydie

Herelová Milena

Zahrádka Petr

Forejtek Bohuslav (ZpT)

Mgr. Čepelková Veronika (KDU-ČSL)

Kupcová Jana (KSČM)

Provazníková Jana (Vých.)

Bc. Koldinská Jindra (NT)

Veselka Josef, MBA (NT)

Mgr. Bečvářová Lenka

Beranová Marta (zapisovatelka)

 

Komise pro životní prostředí:

Nadrchal Pavel (Vých.) – předseda

PhDr. Janeček Lukáš (KDU-ČSL)

Kalina René (KSČM)

Bc. Bednářová Tereza (NT)

Urbánek Josef (zapisovatel)

 

Komise pro územní plán:

Štěnička Stanislav

Vik Michal

Ing. Galbičková Jana

Hejna Zdeněk (zapisovatel)

 

Komise prevence kriminality:

Ing. Galbičková Jana

Šimon Zdeněk

Štěpánek Martin, DiS.

Mgr. Bečvářová Lenka

Ing. Paštika Jan

Ing. Veselá Iva (zapisovatelka)

 

Komise pro výběrová řízení a veřejné zakázky:

Ing. Tošovský Josef (ODS)

Mgr. Tůma Jiří (ODS)

Ing. Matička Jaroslav (ODS)

Winzberger Ladislav (KSČM)

Mgr. Tichá Jana (ZpT)

PhDr. Ing. Janeček Lukáš (KDU - ČSL)

Rydrych Luboš (ČSSD)

Malý Zdeněk (ČSSD)

Ullwer Miloš (Východočeši)

Forejtek Bohuslav (ZpT)

Hejna Zdeněk (zapisovatel)

 

Komise pro projednávání přestupků města Týniště nad Orlicí

Náplň činnosti:

Komise projednává přestupky proti veřejnému pořádku, majetku a občanskému soužití dle zákona č. 200/1990 Sb. v platném znění. Na základě veřejnoprávních smluv vykonává tuto činnost i pro smluvní obce Albrechtice nad Orlicí, Lípu nad Orlicí, Bolehošť a Nová Ves. Komise jedná v tříčlenném složení.

 

Telefon:

pevná linka: 494 337 300, 494 337 301

fax: 494 371 029

 

E-mail:

mestsky.urad@tyniste.cz

 

Adresa:

Komise pro projednávání přestupků

Mírové náměstí 90
517 21 Týniště nad Orlicí

 

Kontakty:

  • JUDr. Jindřich Urbánek, předseda komise

  • Martin Štěpánek, DiS, člen komise

  • Bohuslav Forejtek, člen komise

  • Mgr. Ivana Polášková, člen komise, e-mail: polaskova@tyniste.cz